Podnikání se ve Zlíně daří. Stal se krajským Městem pro byznys

28. 3. 2019
Zlín je nejlepším městem z hlediska podnikatelského potenciálu v celém Zlínském kraji. Podnikání se daří velmi dobře také v Rožnově pod Radhoštěm a Uherském Hradišti. Ukázaly to výsledky srovnávacího výzkumu Město pro byznys 2018. Analytici agentury Datank v něm hodnotí všech 205 obcí s rozšířenou působností v České republice a městské části Hlavního města Prahy.
Zobrazit celou zprávu

Městem pro byznys na Olomoucku je Prostějov!

27. 3. 2019
Srovnávací výzkum Město pro byznys jednoznačně ukázal, že Prostějov je podnikatelsky nejatraktivnějším městem v celém Olomouckém kraji. Zasloužil se o to vstřícný přístup magistrátu k podnikatelům i výhodné podmínky pro podnikání. Na druhé příčce se v kraji umístila Olomouc a na třetí Hranice.

V Moravskoslezském kraji se nejlépe podniká ve Frýdku-Místku

26. 3. 2019
Frýdek-Místek, který vloni skončil těsně pod nejvyšší příčkou, se letos konečně dočkal. Český Těšín bere stříbro, vítěznou trojici doplňuje Frýdlant nad Ostravicí.
Zobrazit celou zprávu

Podnikání v Pardubicích vzkvétá. Je nejlepším Městem pro byznys Pardubického kraje

21. 3. 2019
Vítězné Pardubice si udržují kvalitní podnikatelské prostředí, a v regionu tak obhájily první místo ve srovnávacím výzkumu Město pro byznys. Druhé skončilo Hlinsko, bronz bere Přelouč.

Na Liberecku jsou nejlepší podmínky pro podnikatele v Jablonci nad Nisou

18. 3. 2019
Jasným vítězem letošního ročníku výzkumu Město pro byznys se v Libereckém kraji stalo statutární město Jablonec nad Nisou. Podnikání se výborně daří také v Železném Brodě a v Turnově.
Zobrazit celou zprávu

Cheb potvrdil pověst Města pro byznys!

14. 3. 2019
Nízká nezaměstnanost, vysoký podíl firem, vstřícný přístup radnice. To jsou hlavní důvody, které dělají z Chebu nejlepší místo pro podnikání v Karlovarském kraji. Druhé skončily Mariánské Lázně, na třetí příčku se vyhouply Kraslice.
Zobrazit celou zprávu

Západočeským podnikatelům se nejlépe daří v Plzni

13. 3. 2019
Jasným vítězem letošního ročníku výzkumu Město pro byznys se v Plzeňském kraji stalo statutární město Plzeň. Podnikání podmínky přejí také ve Stříbře a v Přešticích.
Zobrazit celou zprávu

Nejlepší místo pro podnikání ve středních Čechách? Do čela se vyhoupla Příbram!

7. 3. 2019
Neutuchající rozvoj podnikatelského prostředí ve Středočeském kraji je patrný doslova na každém kroku. Podnikatelsky nejpřívětivější Příbram těží především ze zodpovědného a vstřícného přístupu místní radnice. Na druhé příčce srovnávacího výzkumu Město pro byznys 2018, který zpracovává analytická agentura Datank, skončil Brandýs nad Labem / Stará Boleslav, třetí místo obsadil Benešov.