Logo

 Aktuality 

Město pro byznys 2017

18. 12. 2017

V nadcházejících měsících se dozvíme, jaká města a obce v České republice se mohou pochlubit nejlepšími podmínkami pro podnikání. Výsledky výzkumu z letošního roku budou prezentovány na tradičních krajských setkáních Svazu měst a obcí České republiky, která se budou konat v měsících únor – duben roku 2018. I v roce 2018 budou vyhlášeny výsledky za jednotlivé regiony a následně za celou Českou republiku.

Letošní ročník výzkumu Město pro byznys reaguje na některé připomínky představitelů měst a obcí, a to úpravou metodiky a některých kritérií. K aktuální metodice výzkumu Město pro byznys se mohli zástupci hodnocených radnic vyjádřit na krajských setkáních v Ústí nad Labem, Hradci Králové, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a v Praze. Jelikož debata nad hodnocenými kritérii stále probíhá, je možné se do ní zapojit a své náměty posílat na emailovou adresu petr.lutonsky@datank.cz, a to až do 8. 1. 2018.

Výzkum Město pro byznys hodnotí všech 205 měst a obcí s rozšířenou působností a 22 městských částí hlavního města Prahy.

Zpět
© 2018 Communa, s.r.o., Všechna práva vyhrazena
Kontakt   |    Mapa stránek
Vytvořil artbox, s.r.o.
Partneri 2018