Logo

 Napsali o projektu 

Městem číslo jedna pro byznys je na Vysočině dál Humpolec

28. 2. 2019
Vysočina – Městem s nejlepšími podmínkami pro podnikání na Vysočině zůstává Humpolec. Krajské výsledky srovnávacího výzkumu Město pro byznys 2018 byly vyhlášeny ve středu 20. února v Jihlavě na regionálním setkání Svazu měst a obcí. Za Humpolcem se na nejvyšších pěti příčkách seřadily Jihlava, Pelhřimov, Pacov a Velké Meziříčí. Aktuálně zveřejněné výsledky za minulý rok nejsou překvapením. Humpolec dominuje v Městu pro byznys dlouhodobě a první na Vysočině byl i před rokem. Tehdy se za ním seřadily Pelhřimov, Jihlava, Pacov a Světlá nad Sázavou. Humpolec se v krajském kole se umístil 9x na první pozici, 1x na druhé a 1x na třetí. V celostátním kole byl Humpolec 3x první (naposledy v roce 2015), 7x druhý a 1x obsadil 24. místo (v roce 2010).
Zobrazit celou zprávu

Písek je městem pro byznys

26. 2. 2019
Písek – Písek obhájil loňské vítězství a znovu získal titul Město pro byznys Jihočeského kraje. Výsledky srovnávacího výzkumu Město pro byznys jsou vyhlašovány na krajských setkáních Svazu měst a obcí.
Zobrazit celou zprávu

Pelhřimov je třetím nejlepším „Městem pro byznys“ v Kraji Vysočina

26. 2. 2019
Pelhřimov je třetím nejlepším městem z hlediska podnikatelského potenciálu v celém Kraji Vysočina. Bronzový Pelhřimov vykazuje v přístupu veřejné správy velmi dobré výsledky kvalitními webovými stránkami s ohledem na podnikatele a vůbec nejnižšími výdaji na dluhovou službu.
Zobrazit celou zprávu

Písek je rájem pro podnikání. V Hradci chybí firmám dálnice

26. 2. 2019
Průmyslová zóna i vysoký počet studentů jsou důvody, proč Písek po roce obhájil titul jihočeského města pro byznys. Druhé místo obsadil Jindřichův Hradec a na třetí místo se posunula pouze sedmitisícová Blatná. Předloni pátá Třeboň propadla.
Zobrazit celou zprávu

MĚSTO PRO BYZNYS: Písek je vítězem v Jihočeském kraji, Vimperku patří sedmá příčka

25. 2. 2019
Písek drží ve vysoké konkurenci v jižních Čechách kvalitní podmínky pro podnikání. Podařilo se mu obhájit loňské vítězství, a může se tak pyšnit titulem Město pro byznys 2018 Jihočeského kraje. Stupně vítězů doplňují Jindřichův Hradec a Blatná. Ukázaly to výsledky srovnávacího výzkumu Město pro byznys, jehož výsledky jsou vyhlašovány na krajských setkáních Svazu měst a obcí a v němž analytici agentury Datank hodnotí všechny obce s rozšířenou působností v České republice.
Zobrazit celou zprávu

Písek se podruhé za sebou stal jihočeským Městem pro byznys

24. 2. 2019
Nejlepší podmínky pro podnikání v Jihočeském kraji nabízí Písek. Vyplývá to z krajských výsledků výzkumu Město pro byznys 2018. Písek navíc prvenství získal podruhé za sebou.
Zobrazit celou zprávu

Jihočeským městem pro byznys je podruhé za sebou Písek

22. 2. 2019
Městem pro byznys 2018 v Jihočeském kraji je Písek, stejně jako v předchozím roce. Na druhém místě skončil Jindřichův Hradec a na třetím Blatná na Strakonicku. Jedná se o výsledky výzkumu Město pro byznys, který zpracovává agentura Datank. Včrea to řekl zástupce organizátorů David Pavlát. Analytici hodnotili 17 měst v kraji. Datank hodnotí podnikatelské prostředí a přístup veřejné správy ve všech 205 obcích s rozšířenou působností v Česku a ve 22 městských částech Prahy. Celorepublikového vítěze vyhlásí pořadatelé v dubnu.
Zobrazit celou zprávu

Písek je nejlepším městem pro byznys Jihočeského kraje

22. 2. 2019
Písek - Písek drží ve vysoké konkurenci v jižních Čechách kvalitní podmínky pro podnikání. Podařilo se mu obhájit loňské vítězství a může se tak pyšnit titulem Město pro byznys 2018 Jihočeského kraje.
Zobrazit celou zprávu
© 2019 Communa, s.r.o., Všechna práva vyhrazena
Kontakt   |    Mapa stránek
Vytvořil artbox, s.r.o.
Partneri 2019